Dostawa

Dostawa na terenie Polski poprzez:

  • Pocztę Polską SA
  • InPost Sp. z o.o. - Paczkomaty (nie dotyczy dostawy rowerów)

Poza terenem Polski, przesyłki wysyłane są wyłącznie za pomocą Poczty Polskiej SA.

Koszty wysyłki - Polska

Opłaty za dostawę produktów są podawane w procesie składania zamówienia i są uzależnione od wagi przesyłki i kosztów opakowania.

  • InPost: tylko list polecony, ~7zł przy wadze do 2kg.
  • Poczta Polska: list polecony priorytet lub paczka priorytet: od 7 zł przy wadze do 1kg, 13 zł przy wadze do 5kg.

Koszty wysyłki poza Polską

Przesyłki są realizowane wyłącznie za pomocą Poczty Polskiej SA (paczka pocztowa priorytetowa) i są uzależnione od adresu przesyłki.

StrefyStrefa A1Strefa A2Strefa A3Strefa A5Strefa A4
WagaAustria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Słowenia, Szwajcaria, Ukraina, Watykan i WęgryAlbania, Belgia, Czarnogóra, Malta, Norwegia, Cypr, Finlandia, Francja z Korsyką, Monako, Gibraltar, Grecja, Hiszpania z Majorką, Irlandia, Islandia, Izrael, Macedonia, Rumunia, Serbia, Szwecja, Turcja, Włochy i San MarinoPortugalia z Azorami i Madera, Rosja, Wielka Brytania, Irlandia Płn.NiemcyCzechy, Słowacja,
do 2 kg46 zł37zł
2,01 - 3 kg98 zł39zł
3,01 - 4 kg102 zł41zł
4,01 - 5 kg114 zł45zł
do 20 kg (rowery)221 zł86 zł

 

Czas realizacji

Przewidywany czas dostawy przesyłki kurierskiej to 1 dzień roboczy liczony od dnia nadania przesyłki, przesyłki kurierskie nadawane są codziennie do godziny 12:00.

Przesyłki pocztowe nadawane są codziennie do godziny 15:00, więc zamówienia zrealizowane po tej godzinie wysyłane są następnego dnia roboczego. (uwaga! w sezonie świątecznym 10-24 grudnia czas realizacji zamówień ulega zmianie do max.48h)

Produkty wysyłane za pomocą Poczty Polskiej (listem poleconym priorytetem bądź paczką priorytetem) powinny być dostarczane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w terminie do 2 dni roboczych.

Przewidywany czas dostawy na terenie Europy to czas do 3 dni roboczych.

Płatność

Numer konta: mBank 73 1140 2004 0000 3102 3188 0604

  1. Klient płaci za zamówione produkty za pomocą przelewu bankowego, za pośrednictwem płatności elektronicznej realizowanej w systemie płatniczym PayPal, Transferuj.pl bądź bezpośrednio na konto firmowe sklepu po uzgodnieniu szczegółów zamówienia drogą mailową.
  2. Realizacja zamówienia płatnego przelewem lub kartą kredytową rozpoczyna się po otrzymaniu należności za towar, zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu bądź podmiotu pośredniczącego w transakcji - serwisów PayPal lub Transferuj.pl.
W razie pytań lub wątpliwości - prosimy o kontakt.